Prajeme vám pekný deň

Vitajte na stránke Pekáreň Bánov

O nás

Firma svojou veľkosťou patrí k stredne veľkým remeselným pekárňam. Jej sídlo je v Bánove. Vznikla 25.09.2000 rozdelením Pekárne J.J. Oremus, jej činnosť však prebieha už od roku 1991, keď začala fungovať ako konzorcium, ktoré založili dvaja spoločníci, bratia Oremusoví.

Rozdelením, ale pekáreň nestratila svoje dobré meno, ktoré si budovala hneď od začiatku, a to jej umožnilo udržať sa na trhu. Keď sa spoločnosť rozdelila, bánovská pekáreň získala nových odberateľov. Aby bol stúpajúci dopyt po jej produktoch uspokojený, musela postupne rozširovať výrobné priestory a strojový park novými strojno-technologickými zariadeniami.
V súčasnosti je pekáreň schopná moderným vysoko produktívnym spôsobom vyrábať všetky druhy pekárskych výrobkov počínajúc chlebom, bielym a sladkým pečivom až po program predpečených a mrazených produktov. Aj pri využívaní najmodernejších technológií sa snažíme zachovať tradičný spôsob pekárskej výroby.

To, že táto cesta je správna nám potvrdzujú dlhodobé vzťahy s našimi odberateľmi, ktorí sú nám verní už viac ako 20 rokov.

Kvalita našich výrobkov je každoročne oceňovaná na rôznych súťažiach organizovaných v rámci pekárskeho remesla na Slovensku. Medzi najvýznamnejšie patria napríklad „Zlatá COBA 2003“, „Najlepší chlieb 2014“ na súťaži v Kočíne.

Za dosiahnutými výsledkami celej pekárne stojí zodpovedný pracovný kolektív, ktorý nielenže odborne rastie spolu so zavádzaním nových technológií, ale rozvíja aj svoje neformálne vzťahy prostredníctvom rôznych spoločenských aktivít.

Viac informácií o nás, našej činnosti a našich produktoch nájdete na webovej stránke www.pekarne.sk.

1 2 3

ĎAKUJEME!

Spojenie klasickej pekárskej výroby s modernou strojnou technológiou zaručuje kvalitné a vždy čerstvé výrobky pre našich partnerov a zákazníkov. Vaša vernosť nám pomáha napredovať a Vaše uznanie je nám poctením.

Rýchly Kontakt

Jozef Oremus PEKÁREŇ BÁNOV
Štúrova 42, 941 01 Bánov

kancelária: tel.: 035/6506 140
expedícia: tel.: 035/6571 494

 

Naši partneri

ekvia technopekdiamant
miwezeelandia
seewerhb-technik